Selhání jako motivace?

11. července 2018 v 0:00 | Klára |  Ze života maturantky
Zdravím,
dnes vám chci něco povědět o mojí motivaci cvičit a možná i jíst zdravěji.

Bude to už měsíc, kdy jsem šla s mámou na cvičení. Jo, i v našem městě se pořádají skupinová cvičení. Není to posilka, není to cvičení doma. Je to horší. Krom toho, že dostáváte fakt do těla, cvičí s váma hafo lidí, kteří na vás koukají. Stopro. Takový to, jak se říká, že po vás nikdo nekouká? Možná tak v tom fitku. Je to kec! Já jsem celou dobu koukala po VŠECH, jestli jsou horší než já. A co nejhorší? Nebyli.

Ale začneme pěkně od začátku. Grupa ženských kolem třiceti, čtyřiceti a já, která si myslí, že to bude jen jako hodina těláku ve škole. Začly jsme kardiem, které trvalo tak deset hodin a po kterém jsem si neříkala, že mi je blbě, ale suverénně sem hledala místo, kde můžu zvracet. Nenašla a nezvracela btw. I když trenérka byla asi ten nejmilejší člověk na planetě, vlasně všechny, které byly méně červené a mrtvé než já. Take všechny...

Hned druhý den jsem měla fyzioterapie kvůli krční páteři. Poslední cvičení konkrétně.

Terapeutka: Musíte začít cvičit.
Já: Cvičit? Co jako?
T: Ve vašem případě..cokoliv!
-mám 70 kilo a 172 cm, ale v té chvíli jsem si připadala na vrcholu obezity-
J: Můžu běhat?
T: Ne. Neznáte správnou techniku.
J: Aha. Můžu cvičit doma?
T: Ne. To vám nevydrží.
J: Stačí chodit se psem?
T: Jasně, že ne.
J: A co mám teda dělat?
T: No... cokoliv.

Aha..

Pak mě informovala, že v každém městě jsou nějaká skupinová cvičení, tak ať chodím tam. No nebudu jí říkat, že sem na jednom byla zrovna včera a málem měla infarkt srdečního svalu, pomyslela jsem si.

A namotivovaná jsem si ten večer (i přes poznámky na rehábkách) zacvičila 30 days shred od Jillian. Ráno jsem se vzbudila do nového dne úplně rozzářená s myšlenkou, že to chci každý den.
Blbý bylo, že mi druhý den vyřezávali pihy, takže jsem nemohla dalších x dní cvičit, ale pointa? I po té pauze jsem sále namotivvovaná. Bomba. Možná tenhle článek bude počátek mých fitness rozprávek anebo také jejich koncem. Každopádně jsem tím chtěla říct, že když se nedaří mě, tak je to motivace to změnit :)

Mějte se krásně
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 11. července 2018 v 9:09 | Reagovat

Věřím že to zvládneš a cvičení tě bude bavit :)

2 lookslikemine lookslikemine | E-mail | 12. července 2018 v 9:09 | Reagovat

[1]: Děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama